2017 rugpjūčio 23 d.
en
 


Naujienos

Infomobilis atvyksta į Širvintas!

Laba diena,

 

Dalinamės su Jumis smagia naujiena. Į Širvintų miesto šventę „Miesto ritmu" atvyksta Infomobilis - mobili inžinerinių mokslų (STEAM) laboratorija! Jame apsilankyti galėsite šį šeštadienį, liepos 22 d., pramogų erdvėje prie savivaldybės nuo 14 iki 17 val.!

 

Pastaruosius dvejus metus Infomobilis dalyvavo neformaliojo jaunimo švietimo, profesinio orientavimo renginiuose įvairiuose Lietuvos miestuose. Renginiams registravosi ir juose apsilankė per tūkstantį lankytojų! Šių renginių metu lankytojai galėjo savanoriškai pildyti anonimines grįžtamojo ryšio anketas. Apklaustieji renginio dalyviai beveik šimtu procentu įvertino Infomobilį ir teigė norintys, kad tokių profesinio orientavimo ir mokymo priemonių būtų daugiau.

 

Miesto šventės metu prie Infomobilio VšĮ „Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras", bendradarbiaudamas su inžinerinės pramonės įmonėmis ir inžinerinės pramonės asociacija LINPRA, pristatys inžinerines profesijas, profesinio mokymo galimybes, darbo galimybes inžinerinėje srityje. Taip pat bus suteikiama informacija apie galimybes nemokamai įgyti suvirintojo kvalifikaciją, apie tarptautinio mokymo, stažuočių galimybes

 

Inžinerinė pramonė - vienas iš labiausiai išvystytų ir progresuojančių sektorių Lietuvoje. Tai sritis, kurianti reikšmingą vertę šaliai ir galinti pasiūlyti daug patrauklių darbo vietų ir karjerą jauniems žmonėms, specialistams

 

Šiuo metu VšĮ „Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras" įgyvendina projektą „Tarpinstitucinė sinergija jaunimo užimtumui inžinerinėje pramonėje didinti", kurio tikslas - didinti jaunimo profesinį užimtumą inžinerinės pramonės srityje, stiprinant tarpinstitucinį viešojo, privataus ir nevyriausybinio sektorių bendradarbiavimą Širvintų, Šalčininkų ir Ukmergės rajonų savivaldybėse

 

Kviečiame dalyvauti!

 
 

Inžinerinių technologijų centras  VšĮ „Intechcentras", bendradarbiaudamas su savo partneriais Lietuvoje ir užsienyje, teikia šiuolaikinės inžinerijos technologijų ir vadybos mokymo bei konsultavimo paslaugas naujų produktų kūrimo ir gamybos efektyvinimo srityse.

Dėl informacijos apie paslaugas prašome kreiptis:

El. paštu: info@intechcentras.lt;

Tel: (8-5) 2388947

www.intechcentras.lt

 

 

 

Nacionalinė technologijų platforma "Ateities gamyba" - tai savanoriškas verslo įmonių ir mokslo institucijų atstovų susivienijimas, kurio tikslas - užtikrinti inžinerinės pramonės konkurencingumą ateityje globalios ekonomikos sąlygomis sutelkiant tam reikalingus resursus bei pastangas.

 

Dagiau informacijos: www.manufuture.lt

s

Mechanikos inžinieriaus žinynas - užsisakyk! inzinerija@intechcentras.lt

Industry 4.0 mokymai

s
Savanorių pr. 176-803, LT-03154 Vilnius, Kodas 121895717 Valstybės įmonė registrų centras, tel. (8 5) 231 2520, faks. (8 5) 203 2222, el. paštas info@linpra.lt © Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija „Linpra“Visos autorinės teisės saugomos. Cituojant nuorodos į šaltinį būtinos.

Lankytoju statistika

Is viso apsilanke: 5225672

Siandien apsilanke: 3165

Dabar narso: 37

Sprendimas: Freshmedia

Naudojama: EasyWeb 3.0

s
s