2017 rugpjūčio 23 d.
en
 


Eksportas

 

  • Europos Sąjungos šalių narių eksportuojamos produkcijos vertė eurais, tenkanti vienam šalies gyventojui.
  • Lietuvos inžinerinės pramonės subsektorių produkcijos ir paslaugų realizavimo kryptys (užsienio rinkose, be PVM ir akcizo), procentai (%).
  • Lietuvos inžinerinės pramonės sektorių įmonių produkcijos ir paslaugų realizavimo kryptys (užsienio rinkose), procentai (%)

 


Eksportas
Europos Sąjungos šalių narių eksportuojamos produkcijos vertė eurais, tenkanti vienam šalies gyventojui, 2011 m.
Šaltinis: Eurostatas


Inžinerinės pramonės produkcijos eksportas
Lietuvos inžinerinės pramonės subsektorių produkcijos ir paslaugų realizavimo kryptys (užsienio rinkose, be PVM ir akcizo), procentai (%)
 
Šaltinis: Statistikos departamentas

 
Lietuvos inžinerinės pramonės sektorių įmonių produkcijos ir paslaugų realizavimo kryptys (užsienio rinkose), procentai (%)
 Šaltinis: Statistikos departamentas

Dėl pateiktos informacijos galite kreiptis: Simona Konoverskytė, el. paštas: info@linpra.lt, tel.: (8 5) 231 2520. 
 

Inžinerinių technologijų centras  VšĮ „Intechcentras", bendradarbiaudamas su savo partneriais Lietuvoje ir užsienyje, teikia šiuolaikinės inžinerijos technologijų ir vadybos mokymo bei konsultavimo paslaugas naujų produktų kūrimo ir gamybos efektyvinimo srityse.

Dėl informacijos apie paslaugas prašome kreiptis:

El. paštu: info@intechcentras.lt;

Tel: (8-5) 2388947

www.intechcentras.lt

 

 

 

Nacionalinė technologijų platforma "Ateities gamyba" - tai savanoriškas verslo įmonių ir mokslo institucijų atstovų susivienijimas, kurio tikslas - užtikrinti inžinerinės pramonės konkurencingumą ateityje globalios ekonomikos sąlygomis sutelkiant tam reikalingus resursus bei pastangas.

 

Dagiau informacijos: www.manufuture.lt

s
s
Savanorių pr. 176-803, LT-03154 Vilnius, Kodas 121895717 Valstybės įmonė registrų centras, tel. (8 5) 231 2520, faks. (8 5) 203 2222, el. paštas info@linpra.lt © Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija „Linpra“Visos autorinės teisės saugomos. Cituojant nuorodos į šaltinį būtinos.

Lankytoju statistika

Is viso apsilanke: 5225701

Siandien apsilanke: 3194

Dabar narso: 61

Sprendimas: Freshmedia

Naudojama: EasyWeb 3.0

s
s