LINPRA metų renginys. Pranešimai

,

2020 m. sausio 23 d. Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje įvyko tradicinis LINPRA bendruomenei skirtas metų pradžios renginys – LINPRA 2020.

2020 m. LINPRA asociacijai – atsinaujinimo metai. Pasikeitęs logotipas ir įvaizdžio detalės – tik dalis naujovių. 2020 m. balandžio mėnesį lyderystę asociacijoje perims naujai 2 metų kadencijai išrinktas Prezidiumas. Renginio metu buvo paskelbti narių balsavimo rezultatai ir būsimojo Prezidiumo sąrašas.

Kai kurios LINPRA tradicijos nesikeičia – kaip kasmet, LINPRA Garbės Ženklais buvo apdovanoti ir pasveikinti asociacijos ir sektoriaus atstovai už aktyvią, sėkmingą veiklą, už indėlį į Lietuvos inžinerinės pramonės stiprinimą.

Taip pat buvo pristatyti LINPRA veiklos planai; LINPRA nariai HARJU ELEKTER pasidalino verslo plėtros ir veiklos Panevėžio regione patirtimi; kviestinis svečias-ekspertas pristatė Žmogiškųjų išteklių valdymo srities, vadovų lyderystės tarptautines tendencijas.

Renginys suteikė progą įvertinti verslo ir švietimo įstaigos bendradarbiavimo galimybes bei mokymosi sąlygas studentams – svečiams buvo surengta ekskursija įspūdingoje, modernias mokymosi sąlygas studentams suteikiančioje Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje.

 

Renginio pranešimai:

Renginio nuotraukų albumas:

Besidomintys 4Change projekto medžiaga, plačiau galite rasti ČIA: