Orgalim Generalinė Asamblėja atnaujino valdybą: kadenciją pratęs Darius Lasionis

Praėjusią savaitę įvyko Orgalim Generalinė Asamblėja (GA). Nežinios ir ekonominių sunkumų laikotarpiu Asamblėjos dalyviai, Europos inžinerinės pramonės atstovai, priėmė svarbius sprendimus dėl šios organizacijos veiklos ateityje.

Orgalim prezidentė Rada Rodriguez pristatė Europos politikos iniciatyvas ir savo programą, skirtą sustiprinti bendrus Europos pramonės veiksmus aukščiausiu politiniu lygmeniu, kurią padės įgyvendinti ir naujai išplėsta sektoriaus Prezidentų valdyba. Joje Lietuvai (ir tuo pačiu Rytų Europai / Baltijos šalims) atstovauja LINPRA prezidentas Tomas Jaskelevičius.

Šiek tiek keitėsi Orgalim Direktorių valdyba, GA metu buvo nubalsuota ir patvirtinta nauja sudėtis. Direktorių valdybos pirmininku paskirtas Jaakko Hirvola, „Technology Industries of Finland“ generalinis direktorius, o pirmininko pavaduotoju – Šveicarijos asociacijos „Swissmem“ generalinis direktorius Stefan Brupbacher.

Sekančius dvejus metus kadenciją Direktorių valdyboje pratęs LINPRA direktorius Darius Lasionis, kuris bus atsakingas už esamų asociacijos narių įsitraukimą į veiklą ir naujų pritraukimą. Orgalim Direktorių valdybą iš viso sudaro 11 narių iš skirtingų Europos valstybių, visą sąrašą galima pamatyti ČIA.

GA taip pat patvirtino pristatytą Orgalim biudžetą, mokesčių tvarką 2021 m. ir ilgalaikės perspektyvos finansinį planą. Šiuo precedento neturinčiu metu ir nepaisant Covid-19 padarinių, Orgalim nariai pritarė ir toliau įsipareigojo išlaikyti organizacijos veiklos apimtis ES lygiu. Tuo pačiu buvo aptarta, kaip toliau stiprinti paslaugų portfelį asociacijos nariams.

Pasitvirtinusi 2021 m. Darbo programą, Orgalim ketina dar labiau sustiprinti bendravimą su Europos institucijomis.

Apie GA Orgalim puslapyje ČIA.