EIT 2021 Jumpstarter

Turite novatorišką idėją ir norite pradėti savo verslą?

EIT Manufacturing tęsia EIT Jumpstarter iniciatyvą ir šį pavasarį vėl organizuoja inovatyvių verslo idėjų akceleravimo programą – konkursą.  Šiais metais kandidatai gali teikti savo novatoriškas verslo idėjas šešiose kategorijose: gamyba, sveikatos priežiūra, žaliavos, žemės ūkio ir maisto produktai, energetika ir mobilumas mieste. Paraiškas galima siųsti iki balandžio 30 d.

„EIT Jumpstarter“ programa yra skirta ankstyvosios stadijos novatoriams, norintiems pradėti ir vystyti verslą. Programa ypač orientuota į Vidurio Rytų ir Pietų Europos talentus, kurie nori pasitikrinti ir pasiūlyti savo verslo koncepciją, parengti verslo planą ir pristatyti savo idėjas potencialiems būsimiems investuotojams. Ankstesnių metų konkursuose dalyvavo daugiau kaip 300 komandų iš 13 šalių; dalyviai gavo vertingas pamokas, palaikymą ir strategines konsultacijas, siekiant geras idėjas išplėtot į sėkmingus verslus.

Kam skirta EIT Jumpstarter programa?

Jeigu turite inovatyvią verslo idėją šiose srityse – gamyba, sveikatos priežiūra, žemės ūkio maisto produktai, žaliavos, energetika ar mobilumas mieste – kviečiame sudalyvauti programoje. „EIT Jumpstarter“ gali dalyvauti studentai, mokslininkai ar verslininkai, startuoliai ir jų komandos. Programos dalyviai gauna žinių, kaip pradėti kurti ir vystyti verslą: suburti komandą, vykdyti verslo procesus ir strategiją. Pagrindinis dėmesys skiriamas kiekybinio verslo modelio kūrimui. Naudodamiesi EIT „Jumpstarter“ programa, į programą pakviesti ekspertai – lektoriai padės jums rasti geriausiai jūsų idėjai tinkantį verslo modelį ir patars, kaip jį įgyvendinti. Programos pabaigoje į projektą aktyviai įsitraukę dalyviai turės parengę ir gebės pristatyti savo verslo idėją, verslo modelio schemą, konkurentų analizę, įėjimo į rinką strategiją ir tolesnių veiksmų planą.

Nauda dalyviams

Programos dalyviai gauna ekspertų – lektorių, verslo profesionalų paramą ir verslo vystymo konsultacijas. Finalistai turės galimybę laimėti iki 10 000 eurų savo verslo idėjos įgyvendinimui. Piniginis prizinis fondas laimėtojams, kuriuos išrinks komisija:

  • 1 vieta – 10000 Eur,
  • 2 vieta – 7 000 Eur ir
  • 3 vieta – 5 000 Eur.
  • Papildomas prizas – 5 000 Eur.

Paraiškos priimamos iki 2021 m. balandžio 30 d.

Daugiau informacijos apie programą ir paraiškos pildymas ČIA.

Taisyklės ir sąlygos ČIA.

Sekite naujienas: