Balttechnika 2022 - Linpra

Balttechnika 2022

Tarptautinė specializuota technologijų, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda BALTTECHNIKA yra vienintelis ir svarbiausias inžinerinės pramonės metų renginys Lietuvoje. LITEXPO organizuojamo renginio partneriu šiais metais tampa LINPRA, siekiant išplėsti parodos ekspoziciją ir sektoriui atstovaujančių dalyvių sąrašą, pritraukti daugiau suinteresuotų parodos lankytojų, papildyti parodos programą įdomiais renginiais ir sustiprinti parodos aktualumą. 

LINPRA nariams, norintiems dalyvauti parodos ekspozicijoje – taikomos nuolaidos: Balttechnika_paroda_2022_Linpra.

BALTTECHNIKA misija – pristatyti šalies inžinerijos ir technologijų pramonės įmones, jų pasiekimus ir potencialą specialistams ir plačiajai visuomenei, paskatinti užmegzti bendradarbiavimo ryšius tarp verslo ir mokslo institucijų, tradicinės pramonės, inovatorių, startuolių.

Parodos akcentas – inžinerijos ir technologijų industrija, apimanti pažangios gamybos sprendimus, gaminius ir inovacijas. Dėmesys bus teikiamas transporto, mobilumo, atsinaujinančių išteklių, tvarumo temoms, išmaniosios gamybos sprendimams, tokiems kaip robotizacija, skaitmeninimas ir kt.

Naujienos parodoje:

  • Atviro formato konferencijų erdvė ir technologinių seminarų zona.
  • Inovacijų sala, pristatanti gamybos įmonių, startuolių, mokslo ir švietimo įstaigų inovatyvius gaminius ir sprendimus.
  • Pirmą kartą paroda atsivers ir neprofesionaliems lankytojams.

Renginiai:

  • „Making Industry 4.0 Real“ konferencija grįžta į BALTTECHNIKA parodos kontekstą. Konferencijoje pristatoma pramonės atstovų geroji patirtis ir praktiniai verslo pavyzdžiai, žengiant transformacijų keliu. Organizatoriai: LINPRA kartu su Asociacija INFOBALT ir Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmais AHK. 
  • RestartSMEs: Hakathon & MatchMaking. Pramonės įmonių atstovų susitikimas su inovacijų kūrėjais, startuoliais ir tech-savvy organizacijomis.
  • B2B verslo kontaktų renginys Lietuvos ir užsienio pramonės atstovams. 

Kviečiame Jus tapti svarbiausio inžinerinės pramonės renginio Lietuvoje dalimi! 

Platesnė informacija, registracija ir kontaktai skelbiami pagrindinio parodos roganizatoriaus puslapyje čia: LITEXPO – BALTTECHNIKA

Data

Spa 19 - 21 2022
Expired!

Laikas

10:00 - 16:00

Vieta

LITEXPO
Laisvės pr. 5, 04215, Vilnius
X

Prenumeruoti LINPRA naujienas

Prenumerata užregistruota

El. paštas tusčias

Asociacijos narys

Ne asociacijos narys