Gamybos vadovų forumai – nuo gegužės

  • Gegužės mėnesį startuos LINPRA organizuojami Gamybos vadovų patirties mainų forumai. (Preliminari data gegužės 19 arba 20 d., gali keistis).

Pramonės įmonių vadovams, gamybos vadovams ir  gamybos specialistams skirtas forumų susitikimų metinis ciklas atsinaujina. Šiais metais bus organizuojami 4 gamybos forumai + 1 nemokamas skaitmenizacijos forumas. Kviestiniai forumų specialistai ir ekspertai skaitys pranešimus skaitmenizacijos, robotizacijos, OEE, ERP ir kitų verslo sistemų diegimo temomis, konsultuos, kokius gamybos įrenginius pasirinkti, kaip juos prižiūrėti. Bus paliestos ir kitos gamybininkams aktualios temos.

Po skaitmenizacijos temai skirto forumo 3 įmonės turės galimybę gauti 100 % finansavimą savo įmonės skaitmenizacijos architektūriniam projektui sukurti. Įmonės veiklos procesus įvertins srities ekspertai ir patars, nuo ko pradėti ir kaip žengti skaitmenizacijos keliu. Projekto paraiškos administravimą ir koordinavimą atliks LINPRA. 

Siekiant kokybės, į Gamybos vadovų forumą bus registruojamas ribotas skaičius įmonių. 


Kas yra LINPRA Vadovų patirties mainų forumai? 

LINPRA šiemet organizuoja PirkimųPardavimųGamybos vadovų patirties mainų forumus. Įvairių sričių vadovų patirties mainų forumų formatas ir esmė – patirčių dalinimasis, darbas su skirtingų sričių profesionalais, praktinės užduotys. Susitikimo metu nagrinėjamos aktualios temos, aptariami įvairių problemų sprendimo būdai, dalinamasi patirtimi ir žiniomis. Susitikimuose taip pat dalyvauja kviestiniai svečiai – ekspertai ar lektoriai, kurie pateikia įžvalgas ir naujausias tendencijas nagrinėjama tema.

Data

Geg 19 2021
Expired!
X

Prenumeruoti LINPRA naujienas

Prenumerata užregistruota

El. paštas tusčias

Asociacijos narys

Ne asociacijos narys