Konferencija Making Industry 4.0 Real 2023

LINPRA kartu su DigiTech asociacija Infobalt bei Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmais AHK organizuoja aštuntą kasmetinę tarptautinę konferenciją MAKING INDUSTRY 4.0 REAL.

Gegužės 25 d. Vilnius Grand Resort vyksiančioje konferencijoje bus pristatyti sėkmingų verslo transformacijų atvejai, įmonėse pritaikyti skaitmeninių ir kitų pažangių technologijų sprendimai, kurie daro įtaką konkurencingumui ir skatina visos pramonės vystymąsi. Diskusijos metu daugiausia dėmesio bus skiriama švietimo klausimams ir iššūkiams, kaip pritrauksime ir ateities gamyboje užsitikrinsime jaunosios kartos dalyvavimą

Programa:

11:00 – 11:30 DALYVIŲ REGISTRACIJA / KAVA

11:30 – 11:50 KONFERENCIJOS ATIDARYMAS

  • Karolis Žemaitis, LR Ekonomikos ir inovacijų viceministras
  • Audronė Gurinskienė, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų (AHK) Lietuvos biuro vadovė
  • Tomas Prūsas, Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės asociacijos LINPRA prezidentas
  • Virgilijus Dirma, DigiTech asociacijos Infobalt direktorius

11:50 – 12:10 PAGRINDINĖ SESIJA: TELTONIKA ĮMONIŲ GRUPĖ

Arvydas Paukštys, Teltonikos įmonių grupės įkūrėjas ir prezidentas | Pramonė 4.0. Kaip didinti efektyvumą?

Ketvirtoji pramonės revoliucija dažniausiai siejama su naujomis technologijomis, robotika ir skaitmeniniais sprendimais. Už viso to slypi esminis Pramonės 4.0 tikslas – kaip dirbti našiau?

12:10 – 12:30 PAGRINDINĖ SESIJA: AXIOMA METERING

Ignas Vosylius, UAB Axioma Metering CEO | Kaip Viziją(as) paversti Strategija?

Įmonių, asociacijų, valstybės vizijos dažnai skamba gražiai, bet stokoja realaus žemėlapio, kaip atsidurti tame norimame ateities vaizdinyje. Svajoti yra paprasta ir malonu, tačiau imtis tai įgyvendinti – sunku, rizikinga ir kartais neįmanoma. Pasikalbėkime, kokie iššūkiai laukia bandant ambicingą viziją paversti realistiška strategija.

12:30 – 13:15 PANELINĖ DISKUSIJA: KAIP Į INŽINERIJOS SEKTORIŲ PRITRAUKSIME IR ATEITIES INŽINERIJOJE UŽTIKRINSIME JAUNOSIOS KARTOS DALYVAVIMĄ?

  • Karolis Žemaitis, LR Ekonomikos ir inovacijų viceministras
  • Živilė Sederevičiūtė-Pačiauskienė, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Studijų prorektorė
  • Ignas Vosylius, UAB Axioma Metering CEO
  • Arvydas Paukštys, Teltonikos įmonių grupės įkūrėjas ir prezidentas
  • Tomas Prūsas, LINPRA prezidentas
  • Mindaugas Ubartas, Technologinis laisvamanis (moderatorius)

13:15 – 14:00 PIETŲ PERTRAUKA

14:00 – 14:20 TECHNOLOGIJŲ IR GAMYBOS ATVEJO ISTORIJA: KLINKMANN LIT

Artūras Dudavičius, UAB Klinkmann Lit Sprendimų pardavimo vadovas | Skaitmeninės inžinerijos sėkmės istorijos pasitelkiant skaitmeninio dvynio įrankį Emulate3D

Nors šiuolaikinėse automatizuotose sistemose naudojama daugybė standartinių komponentų – mašinų, gamybos linijų – kiekviena sistema vis tiek gali būti laikoma prototipu. Pastarasis turi būti visiškai išbandytas prieš pradedant eksploatuoti. Tradiciškai bandymai būdavo pradedami mašinos montavimo metu. Tačiau naujesnis požiūris bandymus leidžia pradėti praktiškai jau projektavimo etape. Vienas iš galingiausių įrankių yra nauja skaitmeninių dvynių programinė įranga – Emulate3D. Savo pranešime apžvelgsime kelis sėkmingus E3D panaudojimo atvejus.

14:20 – 14:40 TECHNOLOGIJŲ IR GAMYBOS ATVEJO ISTORIJA: GK PROACT ir COSMOWAY

Raimundas Dautartas, UAB Cosmoway Gamybos vadovas, ir Andrius Vilčiauskas, UAB Gamybos kodo technologijos CEO | Kaip suvaldyti pokyčius?

Gamybos įmonės pastaruoju metu gyvena nuolatinių pokyčių tempu. Kas ir kaip daro įtaką įmonės gebėjimui keistis ir adaptuotis, kokie principai ir technologijos gali padėti kurti tvariai veikiančius verslus.

14:40 – 15:00 TECHNOLOGIJŲ IR GAMYBOS ATVEJO ISTORIJA: PROGRESSIVE BUSINESS SOLUTIONS ir MONITOR ERP

Giedrius Valuckas, UAB Progressive Business Solutions CEO | Ar mes pasiruošę integruoti CO2 valdymą savo versluose? Monitor ERP verslo atvejis.

Netrukus CO2 taps vienu svarbiausiu kriterijų, vykdant prekybinius / gamybinius sandorius. Nuo 2026 m. Europos Komisija kelia reikalavimus įmonėms, pasitelkdama ES tvarumo ataskaitų teikimo standartus (ESRS). ESRS yra naujoji ES Įmonių tvarumo ataskaitų teikimo direktyva (CSRD) ir pakeis įmonių tvarumo ataskaitų teikimo standartą. Pirmą kartą visos ES lygmeniu įmonių tvarumo ataskaitos turės būti pateikiamos standartizuotu, palyginamu ir nuoseklesniu formatu – kaip kad teikiant finansines ataskaitas. Įmonių skaitmeninėje transformacijoje bus reikalingi tokie Integruoti sprendimai, kurie apskaitys ne tik įmonės efektyvumą, tačiau ir tvarumą. CO2 apskaitos gairės su Monitor ERP.

15:00 – 15:20 TECHNOLOGIJŲ IR GAMYBOS ATVEJO ISTORIJA: ELINTA

Vytautas Jokužis, UAB Elinta Generalinis direktorius | Inovatyvūs produktai, kuriami Lietuvoje

15:20 – 15:30 PRANEŠIMAS: INOVACIJŲ AGENTŪRA

Gintarė Kuncaitytė, Inovacijų agentūros Investicijų valdymo departamento vadovė | ES finansavimas: investuok į pramonės verslo augimą

Europos Sąjungos siekis užtikrinti ekonomikos konkurencingumą mažinant jo įtaką klimato kaitai nubrėžė dvi aiškias kryptis: skaitmeninimą ir žaliąjį kursą. Keliami ambicingi tikslai ir reikalavimai palies ir Lietuvos pramonės sektorių, tačiau jų laukia ne tik iššūkiai, bet ir galimybės.

Būtina registracija

Platesnė informacija

Data

Geg 25 2023
Expired!

Laikas

11:00 - 15:30

Vieta

Vilnius Grand Resort
Ežeraičių g. 2, Vilniaus raj.
X

Prenumeruoti LINPRA naujienas

Prenumerata užregistruota

El. paštas tusčias

Asociacijos narys

Ne asociacijos narys