Konkursas: Mano projektas STEM klasėje - Linpra

Konkursas: Mano projektas STEM klasėje

Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės asociacija LINPRA kviečia 7-8 klasių moksleivius dalyvauti STEM gebėjimų konkurse. Konkursas skirtas tiems, kas domisi STEM dalykais, lanko STEM pamokas ar būrelius, o gal turi technologinį hobį ir užsiima juo laisvalaikiu savarankiškai.

Parodyk savo mėgstamiausias inžinerines technologijas ir kaip tau sekasi su jomis dirbti ar eksperimentuoti!

Konkurso užduotis: Pristatyti kūrybinį STEM projektą, kurį šį rudenį įgyvendini STEM klasėje.

I. Projektui pasirink STEM klasėje naudojamą įrenginį ar technologiją.
II. Su pasirinkta technologija sukurk bet kokį gaminį ir vizualiai pristatyk jo sukūrimo procesą; ARBA pristatyk, kaip supranti pasirinktos mėgstamos STEM technologijos ar įrenginio veikimą ir jo panaudojimo galimybes.
III. Gaminio sukūrimo eigą ARBA STEM technologijos galimybes gali pristatyti šiais būdais:

    • nupiešti plakatą / suklijuoti koliažą ir atsiųsti jo raiškią nuotrauką;
    • paruošti prezentaciją kompiuteriu (PowerPoint);
    • nufilmuoti.

Nieko tokio, jeigu paties gaminio nespėsi sukurti iki galo. Konkursui svarbiausia pateikti pristatymą, kaip naudoji STEM technologiją ir kokios jos galimybės. Žinoma, jeigu gaminį sukursi – pristatyk ir jį!

Konkursui skirtą medžiagą – raiškią plakato nuotrauką, prezentaciją ar video filmuką – atsiųsk el. paštu konkursas@linpra.lt iki spalio 14 d. 

Konkurso darbus vertins LINPRA sudaryta komisija.

Laimėtojais išrinksime 3 kūrybiškiausius moksleivius, kurie vaizdžiai, išmaniai ir gudriai pristatys savo STEM projektus. Dovana kiekvienam iš trijų laimėtojų – 200 Eur vertės ElektroMarkt dovanų čekiai.

Laimėtojai bus paskelbti ir apdovanoti Balttechnika 2022 parodos metu spalio 21 d. 10 val. LITEXPO parodų rūmuose (seminarų erdvė, 3 salė).

Konkursas organizuojamas su Lietuvos, Latvijos ir  Estijos partneriais vykdant „Erasmus +“ projektą „Mobilios laboratorijos STEM žinių tobulinimui (LAB4STEM)“. Projektas skirtas sukurti interaktyvią, skaitmeninę mokymų medžiagą 7-8 klasių mokiniams, kuri padės vaikams geriau suprasti tiksliuosius mokslus, ypač inžineriją, technologijas ir matematiką (STEM).       

Data

Spa 21 2022
Expired!

Laikas

08:00 - 10:00

Vieta

LITEXPO
Laisvės pr. 5, 04215, Vilnius
X

Prenumeruoti LINPRA naujienas

Prenumerata užregistruota

El. paštas tusčias

Asociacijos narys

Ne asociacijos narys