LINPRA Pardavimų vadovų forumas - Linpra

LINPRA Pardavimų vadovų forumas

Spalio 29 d. įvyks LINPRA Pardavimų vadovų patirties mainų forumas (IV). Norintys prisijungti – susisiekite karolis.skebas@linpra.lt.

Vieta: LITEK konferencijų salė (2 aukštas), Savanorių pr. 235, Vilnius (Contacts – LITEK™)

Šio forumo tematika – „Pardavimų planavimo menas“. Nors šiais keistais laikais, regis, nieko negali planuotis, tačiau gal yra „auksinių“ kulkų, kurios padės mums suprasti, kaip ir kas veikia, kokios taisyklės visuomet galioja. Forumo metu sieksime palaikyti interaktyvią diskusiją, todėl kviečiame būti aktyviais ir nusiteikti užduotims bei diskusijoms. Jei turite specifinių klausimų, galite juos užduoti jau dabar, kad galėtume paruošti išsamius atsakymus.

Svarbu: Susitikimas įvyks gyvai. Laikantis visų nustatytų Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimų, dalyvauti gali asmenys, kurie turi galimybių pasą (yra pasiskiepiję arba prasirgę Covid-19 ir turi antikūnų testą) arba turi neigiamą testą, ne senesnį nei 24h.


Kas yra LINPRA Vadovų patirties mainų forumai? 

LINPRA organizuoja PirkimųPardavimųGamybos vadovų patirties mainų forumus. Įvairių sričių vadovų patirties mainų forumų formatas ir esmė – patirčių dalinimasis, darbas su skirtingų sričių profesionalais, praktinės užduotys. Susitikimo metu nagrinėjamos aktualios temos, aptariami įvairių problemų sprendimo būdai, dalinamasi patirtimi ir žiniomis. Susitikimuose taip pat dalyvauja kviestiniai svečiai – ekspertai ar lektoriai, kurie pateikia įžvalgas ir naujausias tendencijas nagrinėjama tema.

Data

Spa 29 2021
Expired!

Laikas

10:00 - 14:00

Vieta

LITEK konferencijų salė (2 aukštas)
Savanorių pr. 235, Vilnius
X

Prenumeruoti LINPRA naujienas

Prenumerata užregistruota

El. paštas tusčias

Asociacijos narys

Ne asociacijos narys