PLC-Centered VR-Training for Industry 4.0

Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės asociacija LINPRA kartu su Lenkijos partneriais „LUKASIEWICZ Research Network-Institute for Sustainable Technologies“ (ITEE) ir Vokietijos partneriais Ruhr-University Bochum (RUB) įgyvendina tarptautinį EIT manufacturing projektą „PLC-Centered VR-Training for Industry 4.0“.

Spalio 5 ir 6 d. Kauno Kolegijoje Technologijų fakultete vyksta projekto seminarų ciklas, kurių programoje – profesionalų iš užsienio šalių pristatymai ir praktinis darbas su  fiziniais stendais, technoedukacinėmis stotimis, kurių viena yra su kelių ašių robotu vizualinei apžiūrai, kita skirta technologiniam transportui.

Mokymų metu dalyviai susipažins su mokymų medžiaga, kuri sukurta projekto metu ir yra  pasiekiama per SkillsMove.eu platformą. Bus pristatomi fiziniai stendai, kuriuos sukūrė ITTE. Projekto partneriai pristatys skaitmeninį stendų dvynį, kuris buvo sukurtas šio projekto apimtyje.

Skaitmeninį dvynį galima apžiūrėti ir su juo dirbti virtualioje realybėje, todėl mokymuose naudojami virtualios realybės akiniai ir „Oculus Quest 2“ ausinės.

Interaktyviuose užsiėmimuose dalyvavo studentai ir pramonės atstovai, susipažino su skaitmeniniu stendų dvyniu per virtualios realybės akinius, projekte sukurta mokymų medžiaga bei fiziniais stendais, kuriuos pristatė ITTE.

 

Data

Spa 05 - 06 2022
Expired!

Laikas

8:00 - 18:00

Vieta

Kauno kolegija
Pramonės pr. 22, Kaunas
X

Prenumeruoti LINPRA naujienas

Prenumerata užregistruota

El. paštas tusčias

Asociacijos narys

Ne asociacijos narys