Šiaulių STEAM švietimo ir inžinerijos bei technologijų pramonės sektoriaus pristatymas

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su LINPRA kviečia įmonių vadovus, HR specialistus puodelio rytinės kavos į ypatingą vietą – ten, kur perspektyviausiu būdu lavinamas vaikų gamtamokslinis raštingumas, kūrybiškumas, problemų sprendimas bei inovatyvumas – į pirmąjį Lietuvoje STEAM centrą bei modernų ir atsinaujinusį Šiaulių jaunųjų technikų centrą. Abiejų šių įstaigų paskirtis – skatinti vaikų ir jaunimo domėjimąsi STEAM profesijomis ir karjeros galimybėmis – yra itin reikšminga mūsų ekonomikos poreikiams.

LINPRA atstovai savo ruožtu apžvelgs Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės sektorių, pristatys jo potencialą, skaitmeninimo, robotizacijos ir atomatizacijos svarbą gamybinėse įmonėse, kuriose, tikėtina, ateityje darbo vietas užims išmani, STEAM mokslais besidominti jaunoji karta.

Diskutuosime, kaip užtikrinti tvarų ir efektyvų STEAM įgūdžių ugdymą, kaip į šį procesą galėtų įsitraukti ir prisidėti verslas. Mėginsime atrasti sąlyčio taškų ir pasiūlysime įsilieti į platų STEAM centrų bendruomenės partnerių tinklą. Ir žinoma, susipažinsime su STEAM ugdymui skirtomis laboratorijomis, erdvėmis.

Kviečiame registruotis.

PROGRAMA

  • Ryto kava ir atidarymo kalba. Vytis Lembutis, Šiaulių PPAR prezidentas
  • Moksleivių techninės kūrybos ugdymas Šiaulių jaunųjų technikų centre. Roman Šarpanov, Šiaulių jaunųjų technikų centro direktorius
  • STEAM centro paskirtis ir veikla, partnerių tinklas. Doc. dr. Violeta Šlekienė, Vilniaus universiteto STEAM centro vadovė
  • Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės sektoriaus apžvalga. Darius Lasionis, LINPRA direktorius
  • Pažintis su laboratorijomis ir kūrybinėmis dirbtuvėmis
  • Neformalus pokalbis apie partnerystės naudas ir bendradarbiavimą

Spalio 22 d. 10:00–12:30 val.
Stoties g. 11, Šiauliai

* Dalyvaujantiems būtina turėti galiojantį galimybių pasą

Data

Spa 22 2021
Expired!

Laikas

10:00 - 12:30

Vieta

Stoties g. 11, Šiauliai
Stoties g. 11, Šiauliai
X

Prenumeruoti LINPRA naujienas

Prenumerata užregistruota

El. paštas tusčias

Asociacijos narys

Ne asociacijos narys