STEAM TEAM: nacionalinis jaunųjų inžinierių čempionatas 2023

Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės asociacija LINPRA kviečia 5-8 kl. ir 9-12 kl. moksleivius  į nacionalinį jaunųjų inžinierių čempionatą! Jo metu skirtingų amžiaus kategorijų komandos rungsis dėl geriausiųjų jaunųjų inžinierių titulų nacionaliniu mastu!

Kviečiame moksleivius suburti geriausią komandą ir pademonstruoti savo inžinerinius sugebėjimus kuriant unikalią Goldbergo mašiną, pasitelkiant STEAM žinias.

STEAM – ugdymo modelis, integruojantis gamtos mokslus, technologijas, inžineriją, meną ir matematiką tam, kad mokiniai galėtų panaudoti savo žinias ir jas gilinti ieškodami realių problemų sprendimų.

Čempionatą sudarys du etapai: regioninis ir nacionalinis.  Semi-finalai vyks visose Lietuvos apskrityse, jose kviečiamos dalyvauti moksleivių (5-8 kl.) ir gimnazistų (9-12 kl.) komandos. Apskričių nugalėtojai toliau kausis nacionaliniame finale.

Čempionato užduotis: sukurti veikiančią Goldbergo mašiną integruojant inžinerinius sprendimus (žr. užduoties kriterijai).

Laimėtojų prizai: pirmą vietą finale užėmusios komandos laimės 1000 eurų. Laimėtojomis bus paskelbta viena 5-8 kl. moksleivių komanda ir viena 9-12 kl. gimnazistų komanda. Kiekvienai iš jų atitieks po 1000 eurų. Kitų puikiai pasirodžiusių dalyvių laukia papildomi prizai!

Semi-finalai: nuo balandžio 18 d. iki gegužės 4 d.

Preliminarios semi-finalų datos:

  • Klaipėda – Balandžio 18 d.
  • Tauragė – Balandžio 19 d
  • Telšiai – Balandžio 20 d.
  • Šiauliai – Balandžio 21 d.
  • Panevėžys  – Balandžio 24 d.
  • Utena – Balandžio 25 d.
  • Kaunas – Balandžio 26 d.
  • Alytus – Balandžio 27 d.
  • Marijampolė – Gegužės 3 d.
  • Vilnius – Gegužės 4 d.

Finalas: Vilniuje, gegužės 23 d. Vieta bus patikslinta.

Registraciją ir jos sąlygas rasite ČIA.

Svarbu: čempionato datos kiekviename mieste bei jų lokacija bus patikslinta – sekite naujienas! Apie datos patvirtnimą bei čempionato lokaciją informuosime el. paštu. Pastaba: jei mieste nesusirinks minimalus komandų skaičius, dalyviai bus nukreipti į gretimame mieste vyksiančias varžybas, apie tai informuosime el. paštu.

Kontaktai: Kilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis: 
Akvilė Andriuškaitė-Paurė, LINPRA komunikacijos projektų vadovė, +370 612 37091, konkursas@linpra.lt.

 


Detalesnė informacija ir registracija: 

ČEMPIONATO EIGA 

REGISTRACIJA

UŽDUOTIS

UŽDUOČIŲ VERTINIMŲ KRITERIJAI

PROGRAMA

Data

Bal 17 2023 - Geg 23 2023

Laikas

14:30 - 18:50
X

Prenumeruoti LINPRA naujienas

Prenumerata užregistruota

El. paštas tusčias

Asociacijos narys

Ne asociacijos narys