STEAM TEAM 2023: ČEMPIONATO EIGA

  1. Komandos registruojasi dalyvauti čempionate kartu su mentoriais (mokytojais). Vienoje komandoje negali būti mažiau negu du mokiniai, maksimalus moksleivių skaičius komandoje – 5. Registruojantis komandos nurodo, kurioje apskrityje rungsis.
  2. Komandos turės laiko iki balandžio mėnesio pasiruošti ir ištestuoti savo Goldbergo mašinos prototipus. Rekomenduojame iki semi-finalo pilnai pastatyti Goldbergo mašiną ir įsitikinti, kad ji veikia, prieš ją surenkant semi-finale.
  3. Semi-finalai vyksta kiekvienos apskrities miestuose (Klaipėdoje, Telšiuose, Šiauliuose, Panevėžyje, Tauragėje, Kaune, Alytuje, Marijampolėje, Utenoje, Vilniuje). Tiksli vieta ir data bus patikslinta artėjant balandžio mėnesiui.
  4. Semi-finalų metu, kiekvienoje apskrityje rungiasi dviejų amžiaus kategorijų (5-8 kl. ir 9-12 kl.) moksleivių komandos. Vienoje apskrityje dali dalyvauti daugiausiai po 7 moksleivių (5-8 kl.) ir 7 gimnazistų (9-12 kl.) komandas.
  5. Semi-finalų metu komandos turės dvi valandas vietoje surinkti savo Goldbergo mašinas bei po to jas pristatyti komisijai (žr. vertinimo kriterijai).
  6. Kiekvienoje apskrityje bus išrinkta po vieną laimėjusią moksleivių moksleivių (5-8 kl.) ir gimnazistų (9-12 kl.) komandą, kurios keliaus į finale, kuriame susirungs iš viso 20 komandų iš visos Lietuvos (10 moksleivių komandų ir 10 gimnazistų komandų).
  7. Finalas vyks gegužės antroje pusėje, jo metu, kaip ir semi-finaluose, komandos turės atvykti su savo paruoštomis naujomis Goldbergo mašinos versijomis, kurias surinks vietoje.
  8. Finale komandų laukia ir viktorina.
  9. Finale bus paskelbtos dvi nugalėtojų komandos (viena moksleivių ir viena gimnazistų komanda). 

GRĮŽTI į konkurso aprašymą