STEAM TEAM 2023: ČEMPIONATO EIGA

  1. Komandos registruojasi dalyvauti čempionate kartu su mentoriais (mokytojais). Vienoje komandoje negali būti mažiau negu du mokiniai, maksimalus moksleivių skaičius komandoje – 5. Registruojantis komandos nurodo, kurioje apskrityje rungsis.
  2. Komandos turės laiko iki balandžio mėnesio pasiruošti ir ištestuoti savo Goldbergo mašinos prototipus. Rekomenduojame iki semi-finalo pilnai pastatyti Goldbergo mašiną ir įsitikinti, kad ji veikia, prieš ją surenkant semi-finale.
  3. Semi-finalai vyksta Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Kaune, Vilniuje. 
  4. Semi-finalų metu, kiekvienoje apskrityje rungiasi dviejų amžiaus kategorijų (5-8 kl. ir 9-12 kl.) moksleivių komandos. Vienoje apskrityje dali dalyvauti daugiausiai po 7 moksleivių (5-8 kl.) ir 7 gimnazistų (9-12 kl.) komandas.
  5. Semi-finalų metu komandos turės dvi valandas vietoje surinkti savo Goldbergo mašinas bei po to jas pristatyti komisijai (žr. vertinimo kriterijai).
  6. Kiekvienoje apskrityje bus išrinkta po vieną laimėjusią moksleivių moksleivių (5-8 kl.) ir gimnazistų (9-12 kl.) komandą, kurios keliaus į finale, kuriame susirungs semi-finalus laimėjusios moksleivių ir gimnazistų komandos.
  7. Finalas vyks gegužės 4 d., jo metu, kaip ir semi-finaluose, komandos turės atvykti su savo paruoštomis naujomis Goldbergo mašinos versijomis, kurias surinks vietoje.
  8. Finale komandų laukia ir viktorina.
  9. Finale bus paskelbtos dvi nugalėtojų komandos (viena moksleivių ir viena gimnazistų komanda), kurios laimės po 1000 Eur. 

GRĮŽTI į konkurso aprašymą