LINPRA nariai parodoje ALIHANKINTA 2021

Rugsėjo 21–23 d. Suomijoje, Tamperės Parodų ir Sporto Centre vyksta didžiausias Šiaurės šalyse pramonei skirtas renginys, subrangos prekybos paroda – Alihankinta Subcontracting 2021, kurioje dalyvauja ir delegacija iš Lietuvos. Parodoje eksponuojamos inovacijos, produktai, paslaugos, gamybos metodai ir procesai, medžiagos ir komponentai.
Lietuvos stende savo produktus bei teikiamas paslaugas pristato: Sortus, Vilpra, UAB „Techranga”, Galvanta, Arginta Engineering UAB, Premeta, Jutrix, Plieno fortas. Įmonių stende jau apsilankė Suomijos delegacija kartu su Lietuvos ambasadoriumi Suomijoje Giedriumi Kazakevičiumi, Lietuvos komercijos atašė Suomijoje Audrius Masiulionis.
Reprezentuodami šalį mūsų atstovai pristato Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės sektoriaus ekonominius rodiklius, gamybos ir tiekimo grandinę, verslo aplinką ir laisvųjų ekonominių zonų suteikiamas galimybes, tarptautinio bendradarbiavimo su Lietuvos įmonėmis privalumus ir tikisi užmegzti naujus santykius su potencialiais klientais ir susitikti su esamais.