LINPRA dalyvauja HORIZON projekte ReStartSMEs

ReStartSMEs – tai ES Komisijos finansuojama iniciatyva, kuria siekiama padėti gamybos MVĮ atsigauti po KOVID-19 krizės, pereinant prie 5.0 pramonės – tvaresnio ir atsparesnio požiūrio į automatizavimą.

Projekto tikslas – skatinti nuo pandemijos nukentėjusias MVĮ automobilių, mašinų ir įrangos, maisto ir tekstilės sektoriuose, padėti nukentėjusioms MVĮ diegti naujoves savo procesuose, produktuose ir verslo modeliuose diegiant naujas technologijas ir pereinant prie pramonės 5.0.

Ką projektas siūlo gamybos MVĮ?

Projektas „ReStartSMEs” suteikia galimybę 500 gamybos MVĮ nemokamai įvertinti savo technologijų diegimo brandą. Vertinimo procesą, kurį sudaro internetinis testas ir profesionalus auditas, bus galima rasti „ReStartSMEs” interneto svetainėje.

2022 m. pradžioje konsorciumo partneriai surengs keletą vietinių seminarų, kurių tikslas – nustatyti pagrindinius poreikius ir iššūkius, su kuriais susiduria gamybos MVĮ Europoje. Tai padės apibrėžti strateginių aljansų veiklos kryptį ir misiją.

Kitame programos etape bus surengti penki tarptautiniai hakatonai. Tam tikros gamybos MVĮ taip pat turi galimybę gauti profesionalią pagalbą rengiant technologijų diegimo planą – strateginio planavimo priemonę, kuri padės suderinti trumpalaikius ir ilgalaikius MVĮ tikslus su konkrečiais technologiniais sprendimais. Be to, MVĮ gali gauti nemokamus mokymus apie Pramonę 5.0 ir verslo paramą, kad bendradarbiaudamos su technologijų teikėjais galėtų išnagrinėti finansavimo komercines galimybes.

Plačiau