ReStartSMEs

ReStartSMEs – tai ES Komisijos finansuojama iniciatyva, kuria siekiama padėti gamybos MVĮ atsigauti po KOVID-19 krizės, pereinant prie 5.0 pramonės – tvaresnio ir atsparesnio požiūrio į automatizavimą.

Projekto tikslas – skatinti nuo pandemijos nukentėjusias MVĮ automobilių, mašinų ir įrangos, maisto ir tekstilės sektoriuose, padėti nukentėjusioms MVĮ diegti naujoves savo procesuose, produktuose ir verslo modeliuose diegiant naujas technologijas ir pereinant prie pramonės 5.0.

Tam, kad įvairios ES pramonės šakos taptų atsparesnės ir tvaresnės, reikia didelės veiklos apimties. Siekiant šio tikslo, „ReStartSMEs” sukurs 15 strateginių aljansų, vienijančių gamybos MVĮ ir technologijų teikėjus, kad būtų skatinama keistis 5.0 pramonės idėjomis ir technologijomis bei jas įsisavinti.

Sudarius strateginius aljansus tarp MVĮ ir technologijų teikėjų, paramos gavėjai galės naudotis naujomis technologijomis, tokiomis kaip dirbtinis intelektas, robotika, kibernetinis saugumas ir daiktų internetas, taip pat gauti pagalbą diegiant procesų, produktų ir verslo modelių inovacijas.

Projektą „ReStartSMEs” finansuoja Europos Komisija, jį įgyvendina konsorciumas, sudarytas iš penkių Europos klasterių ir asociacijų („bwcon”, „Torino Wireless”, „Mobinov”, „Clustero”, LINPRA), dviejų technologijų tiekėjų („Eurecat” ir „Imec”) ir Europos technologijų novatorių bendruomenės („FundingBox Accelerator”).

Projektas finansuojamas pagal Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų programą „Horizontas 2020”, dotacijos sutarties Nr. 101037910.

Prisijunkite prie sparčiausiai augančios gamybos MVĮ internetinės bendruomenės Europoje!

PAGRINDINIAI PARTNERIAI:

  • BWCON
  • EURECAT
  • CLUSTERO
  • IMEC
  • FUNDINGBOX
  • LINPRA
  • MOBINOV

Plačiau.