LINPRA Gamybos vadovų forumas 2021 #3 Teltonikoje

Praėjusią savaitę įvyko trečiasis LINPRA Gamybos vadovų forumas šiais metais. Forumo dalyvius į svečius priėmė LINPRA nariai, viena pažangiausių Lietuvos įmonių, milžiniškais žingsniais auganti pasaulinėje rinkoje – „Teltonika IoT Group“.

Forumo dalyviai aktyviai dalijosi savo verslo patirtimi ir su gamybos procesais susijusiais iššūkiais bei sprendimais, aptarė metinius rezultatus, perspektyvas ir tendencijas, gamybos vykdymo patirtis ir pamokas COVID-19 sąlygomis. Viena labiausiai diskutuotų temų – tiekimo grandinės užtikrinimas pandemijos metu ir prevencinės priemonės. Pasak Teltonikos atstovų, šiuo metu komponentų užsakymai Teltonikoje atliekami net keliems metams į priekį, taip siekiant užtikrinti nepertraukiamą gamybą ir prietaisų klientams pristatymą laiku.

Gamybos vadovų forumas dalyviams leido ne tik išgirsti įvairių įmonių patirtis, bet ir iš arčiau susipažinti su Teltonika. Įmonės atstovai pristatė savo investicinius ir gamybinius planus, aprodė gamybines patalpas, įrengimus ir procesus, pasidalino per daugiau nei 23 metus sukaupta patirtimi. Taip pat pristatė gamyklos robotizacijos bei gamybos valdymo procesus ir pabrėžė, kad diegiant vis daugiau robotų, prireikia daugiau kvalifikuotų specialistų, dėl ko Teltonika EMS gamyba plečiasi, o darbuotojų skaičius ir jų atlyginimai nuolat auga.

Plačiau.

LINPRA Vadovų patirties mainų forumai bus organizuojami ir kitais metais. Plačiau apie 2021 m. forumus ir kontaktai besidomintiems – ankstesniame LINPRA naujienų įraše ČIA.