LINPRA Prezidiumo posėdis Teltonikoje

Penktasis 2021 metais LINPRA prezidiumo posėdis įvyko rugpjūčio 28 d. – po ilgos pertraukos prezidiumo nariai susirinko į susitikimą gyvai. Į svečius pakvietė šią vasarą LINPRA nariais tapusios įmonės „Teltonika IoT Group“ įkūrėjas ir prezidentas Arvydas Paukštys.

Prezidiumo nariams tai buvo unikali proga ne tik aptarti LINPRA posėdžio darbotvarkės klausimus, bet ir sudalyvauti ekskursijoje po vieną pažangiausių Lietuvos įmonių, apžiūrėti modernias Teltonika EMS gamybos patalpas Liepkalnyje bei susipažinti su Teltonikos vykdomu „High-Tech Hill“ technologijų parko projektu.

Prezidiumo posėdžio metu buvo aptarta šiandieninė bendra situacija Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės sektoriuje, pristatytos rinkos tendencijos ir prognozės. Daug dėmesio skirta naujiems LINPRA projektams, kuriais siekiama stiprinti Lietuvos pramonės įmonių ir švietimo įstaigų tarpusavio bei tarptautinius ryšius, užmegzti bendradarbiavimą, kurti naujus, inovatyvius produktus ir sprendimus, skatinti plėtrą.

Taip pat buvo peržiūrėtos LINPRA strateginės kryptys, tarp kurių svarbiausiomis išlieka: vertės kūrimas bei atstovavimas sektoriaus ir narių interesams; eksporto plėtra; technologinės transformacijos skatinimas ir įgyvendinimas; švietimo iniciatyvos ir inžinerinių profesijų populiarinimas jaunimo tarpe; projektų vystymas; narių ir suinteresuotų ekosistemos organizacijų tinklaveika.