Making Industry 4.0 2024: kviečiame tapti rėmėjais / pranešėjais

Kartu su partneriais Vokietijos-Baltijos šalių prekybos rūmais (AHK) bei DigiTech asociacija INFOBALT organizuojame devintą kasmetinę tarptautinę konferenciją Making Industry 4.0 Real. Renginys vyks 2024 m. gegužės 15 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, tarptautinės specializuotos technologijų, inovacijų ir inžinerinių sprendimų parodos BALTTECHNIKA 2024 metu.

IŠSISAUGOKITE DATĄ KALENDORIUJE!

Registracija prasidės ir pirmieji konferencijos pranešėjų vardai bus skelbiami kiek vėliau naujų metų pradžioje. Informaciją sekite LINPRA kanaluose ir konferencijos svetainėje adresu www.industry40.lt.

TAPKITE KONFERENCIJOS PRANEŠĖJAIS / RĖMĖJAIS!

Į programą kviečiame gamybos įmonių atstovus ir pažangių technologinių sprendimų tiekėjus, norinčius pristatyti auditorijai savo patirtį skaitmeninimo ir inovacijų srityje. Tuo pačiu siūlome tapti konferencijos rėmėjais. Besidominčius rėmimo ir pranešimo pristatymo galimybėmis – kviečiame susisiekti arba trumpai prisistatyti ČIA.

Detalesnė informacija apie rėmimo / pranešimo sąlygas ČIA

Kontaktiniai asmenys: 


Devintojoje konferencijoje siekiame pristatyti ne tik lokalius pramonės transformacijos iššūkius, bet atkreipsime dėmesį ir į globalias ekonomikos ir gamybos raidos tendencijas bei vienus iš svarbiausių Europos politinės darbotvarkės prioritetų: Tvarumas ir aplinkosauga, gamybos sektoriaus skatinimas mažinti ekologinį poveikį, taikyti atsinaujinančius energijos šaltinius.

Ypač kviečiame pranešėjus, kurie šiandienos geopolitiniame kontekste galėtų pasidalinti įžvalgomis ir pristatyti inovacijas gynybos technologijų srityje, pristatyti pavyzdžius ir patirtis tokiose srityse kaip gamybos efektyvumas ir konkurencingumas tarptautinėje rinkoje, tiekimo grandinių valdymas, saugumas, duomenų apsauga ir kt.

Panelinė diskusija kvies pažvelgti į pačias pažangiausias ateities technologijas ir pasvarstyti – gal Lietuva jau pasirengusi ir Pramonė 5.0 erai? Šiomis įžvalgomis pasidalinti konferencijos pagrindinėje dalyje ir diskusijoje bus kviečiami Europos komisijos, pasaulinio lygio technologinių korporacijų atstovai ir Lietuvos pramonės bei viešojo sektoriaus lyderiai.