Pagalba įmonėms rasti darbuotojų Baltarusijoje

LINPRA ir Infobalt inicijavo diskusiją su Užimtumo tarnyba, siekiant palengvinti ir supaprastinti darbuotojų paiešką inžinerinės pramonės ir IT įmonėms, norinčioms įdarbinti Baltarusijos piliečius.

Diskutuojant sutarta, kad Užimtumo tarnyba vieno langelio principu padės viešinti įmonių darbuotojų paieškos skelbimus ir juos perduos Lietuvos ambasadai Baltarusijoje bei įdarbinimo agentūroms, su kuriomis Užimtumo tarnyba turi susitarimus. Tai bus papildomas įrankis – viešinimo kanalas, kuris įmonėms nieko nekainuos.

Jeigu turite poreikį rasti darbuotojų Baltarusijoje, galite užpildyti anketą ČIA (jūsų poreikiai ir pasiūlymai darbuotojams).

Jūsų skelbimas automatiškai atsiras Užimtumo tarnybos duomenų bazėje. Užimtumo tarnyba pateiks informaciją – darbo paieškos skelbimus Lietuvos ambasadai Baltarusijoje ir Baltarusijos įdarbinimo agentūroms. Šie darbo skelbimai pasieks Baltarusijos piliečius, ieškančius darbo Lietuvoje.

Kontaktinis asmuo informacijai:

Ernesta Varnaitė ernesta.varnaite@uzt.lt.

Konsultacijos teikiamos bendruoju telefonu 1883 arba tel. +370 5 244 0956, mob. +370 6 732 0257.

Detalesnė informacija ir sąlygos darbdaviams, norintiems įdarbinti Baltarusijos piliečius – šiame dokumente BALTARUSIJOS LEIDINYS 2020-01-25.