STEAM TEAM 2024: ČEMPIONATO EIGA

  1. Komandos registruojasi dalyvauti čempionate kartu su mentoriais (mokytojais). Vienoje komandoje negali būti mažiau negu du mokiniai, maksimalus moksleivių skaičius komandoje – 5. Registruojantis komandos nurodo, kurioje apskrityje rungsis.
  2. Komandos turės laiko iki balandžio mėnesio pasiruošti ir ištestuoti savo Goldbergo mašinos prototipus. Rekomenduojame iki semi-finalo pilnai pastatyti Goldbergo mašiną ir įsitikinti, kad ji veikia, prieš ją surenkant semi-finale.
  3. Pusfinaliai vyksta Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Kaune, Vilniuje.
  4. Pusfinalių metu kiekviename mieste rungiasi dviejų amžiaus kategorijų (5-8 kl. ir 9-12 kl.) moksleivių komandos. Viename pusfinalyje gali dalyvauti daugiausiai po 6 moksleivių (5-8 kl.) ir 6 gimnazistų (9-12 kl.) komandas.
  5. Pusfinalių metu komandos turės dvi valandas vietoje surinkti savo Goldbergo mašinas bei po to jas pristatyti komisijai (žr. vertinimo kriterijai).
  6. Kiekviename pusfinalio mieste bus išrinkta po vieną laimėjusią moksleivių moksleivių (5-8 kl.) ir gimnazistų (9-12 kl.) komandą, kurios keliaus į finalą. Jame susirungs pusfinalius laimėjusios moksleivių ir gimnazistų komandos.
  7. Finalas vyks gegužės 17 d. Vilniuje. Jo metu, kaip ir pusfinaliuose, komandos turės atvykti su savo paruoštomis atnaujintomis Goldbergo mašinos versijomis, kurias surinks vietoje.
  8. Finale komandų laukia ir viktorina.
  9. Finale bus paskelbtos dvi nugalėtojų komandos (viena moksleivių ir viena gimnazistų komanda), kurios laimės po 1000 Eur. Antrą vietą laimėjusios komandos gaus po 500, trečią vietą – po 300 Eur. 

GRĮŽTI į konkurso aprašymą