MARKET4.0 internetinė platforma gamybininkams – jau veikia!

MARKET 4.0 PLATFORMA

MARKET4.0 projekte vystyta unikali internetinė gamybos įrangos ir paslaugų pasiūlos platforma jau yra paruošta ir prieinama gamybos sektoriaus atstovams. Tai atvira tarptautinė skaitmeninė platforma, leidžianti gamybos įrangos ir paslaugų teikėjams užmegzti ryšius ir bendradarbiauti tarpusavyje.

Į vartotoją orientuota ir patogiai valdoma MARKET4.0 internetinė platforma padeda sudaryti sandorius ir priimti sprendimus įsigyjant sudėtingus produktus, pavyzdžiui, gamybos įrangą ir paslaugas. Siekiant užtikrinti patikimą keitimąsi duomenimis, platformoje įdiegta pramoninės duomenų erdvės (IDS) technologija. Per MARKET4.0 programėlę (Appstore) teikiamos konkrečios paskirties įrangos programėlės, skirtos produktams ir paslaugoms konfigūruoti.

MARKET4.0 platformoje jau yra nemažai registruotų įmonių ir technologijų teikėjų trijose gamybos įrangos ir paslaugų kategorijose:

  • Metalo apdirbimo įranga (pvz., pjovimo, lenkimo, mechaninio apdirbimo)
  • Plastikų ir kompozitų apdirbimo įranga (pvz., įpurškimo formavimas)
  • Aukštųjų technologijų gamybos įranga (pvz., elektronikos gamybos įranga)

Platforma bus nuolat papildoma ir kitų sričių pasiūlymais (pvz., robotika).

Kviečiame gamybos įrangos, gamybos technologijų tiekėjus ir gamybos įmones registruotis platformoje, išbandyti jos funkcijas ir peržiūrėti jau paskelbtus produktų ir paslaugų pasiūlymus.